اولین دستگاه هیدرودرمی گینو 2017 در یاس اسپا شیراز

اولین دستگاه هیدرودرمی گینو 2017 در یاس اسپا شیراز

واژه ی "هیدرو" به معنای آب و "درم" به معنی پوست است. دستگاه هیدرودرمی سالنی/کلینیکی در انواع هیدرودرمی آناالوگ و هیدرودرمی دیجیتال که گاهی دستگاه گالوانیک (Galvanic)، دستگاه پاکسازی (دزن یا Desinc) و یا دستگاه "های فرکانسی" (High Frequency) هم نامیده می شود،که دستگاه هیدرودرمی  گینو 2017 در اولین بار در سالن یاس اسپا شیراز موجود می باشد .

که با قسمتهای کاربردی (پروب) های ذیل می تواند به زیبایی پوست های خشک، معمولی، مختلط چرب کمک شایانی بنماید:

پروب آبرسانی صورت، دست، گردن و دورچشم (گالوانیک) برای افزایش آبرسانی علمی به انواع پوست و بهبود چین و چروک های ظریف کمک جدی می نماید. تعدیل چربی نیز از اثرات آبرسانی به پوست های چرب است. این کار از طریق ژل هیدرودرمی یا ژل گالوانیک مناسب صورت می گیرد.که در یاس اسپا انجام می گیرد.

پروب پاکسازی (دزن یا Desinc) که موجب پاک شدن پوست از چربی اضافی و مواد موجود در کرمهای بهداشتی و آرایشی و مواد احتباس یافته در منافذ پوست می شود.

پروب فرکانس بالا (های فرکانس یا High Frequency)  که باعث تقویت مو،افزایش نفوذ مواد مغذی و ویتامین ها به پوست (پروب UV) و لکه بری (پروب IR) و همینطور رفع آکنه می شود.

یاس اسپا شما را با کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست آشنا می کند:

هیدرودرمی یا آبرسانی پوست بهترین روش درمانی برای پسوریازیس بدون استفاده از مواد شیمیایی است. با روش آبرسانی پوست بیماری‌های دیگر پوستی را هم می‌توان درمان نمود از جمله: ◾خطوط چین و چروک ◾تجمع رنگدانه ها ◾هایپر پیگمنتاسیون (به عنوان مثال نقاط سیاه از پوست، مانند لکه‌های سن قهوه‌ای) ◾اسکار ◾خلل و فرج بزرگ (به عنوان مثال، دانه‌های سرسیاه) ◾پوست چرب یا مستعد آکنه .همه موارد با استفاده از این تکنولوژی رؤیایی در سالن زیبای یاس اسپا اصلاح می‌شود

https://goo.gl/na3kjU